Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavnosti se konají 27.6.2015 od 11:00 hodin v areálu „za sokolovnou“,který pro vás bude otevřen již od 10:00 hodin.

 Vstupné je  190 . V ceně vstupného je opět památeční půlitr.

 ZTP vstup zdarma.

Sokolovna se nachází na východním okraji městyse,přímo u silnice č.605

 Pokud přijedete mašinkou,výstupní stanice Cerhovice.Odtud pokračujte pěšky směrem k dálnici a zřetelně viditelnému cerhovickému kostelu.U něj se dejte doprava a pokračujte až na konec městyse.

 

 

Mapa

 

 

 

Budete si moct pochutnat na grilovaných kuřatech,dobře propečených kuřecích a vepřových steacích,nebudou chybět ani masové špízy a opékané klobásy a další a další dobroty...

Proto,že se budete nacházet na pivních slavnostech,nachystáme pro vás i pivní speciality – to jest jídla připravená za pomoci piva a nebo jídla k pivu se hodící. Namátkou vybíráme buřty na černém pivu,pivní gulášek,pivní šmytec naražený bok, andělská křídla nebo gramatyka . . .

Pokud se na slavnostech objeví i nenapravitelní kytkožrouti,nepřijdou ani oni zkrátka.

Pro sladkomilce budou připraveny koblihy,koláče.

Připraveny budou též alko- i nealkoholické míchané nápoje.

 

I abstinenti a řidiči nezůstanou na suchu,i na ně myslíme.Různé druhy limonád a točené nealkoholické pivo je pro ně připraveno.Taktéž káva,čaj a další.

V průběhu slavností budete moci prokázat své dovednosti a znalosti v řadě soutěží,které jsou pro vás připraveny např. : bench press,stavba komínu z bas,dostaň pivo mezi lidi,pivní kvíz, pivní štafeta a spousta dalších. Nejen vítězové budou odměněni.

 Soutěž o nej pivo

Soutěže budou nejen pro dospěláky,ale i pro děti,které si též přijdou na své,jelikož část areálu bude vyhrazena právě jim.

 

Kdo snad by usoudil,že cestu domů již nezvládne může si ve vyhrazeném prostoru  bez problémů ustlat.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář